Cinsiyet Belirleme Partisi İçin Tüyolar

Başından beri bir cinsiyet belirleme partisi istediğinize karar vermiş olabilirsiniz. Öyleyse ne zaman cinsiyet belirleme partisi yapmalısınız? Ebeveynler genellikle hamileliğin 17-20. Haftalarında yapılan ultrasondan bebeklerinin cinsiyetini belirleyebilirler. Cinsiyeti bundan önce belirlemek genellikle çok zordur. Cinsiyet belirlendikten sonra, cinsiyet belirleme partisi kısa bir süre sonra planlanmalıdır. Ebeveynler henüz açıklamaya hazır değillerse, istenirse açıklamayı yapmak için bebeğin doğumuna yaklaşıncaya kadar beklemek mümkündür. Arkadaşlarınız için partinin planlayıcısıysanız, ultrason tarihini öğrenin ve ardından tarihi buna göre planlayın.Bu kutlamaların amacı, bebeğin cinsiyetini arkadaş ve akrabalara açıklamak ve genellikle bunu yaparken hatırı sayılır bir eğlence ve heyecan yaratmaktır. Yeni ebeveynlerin çoğu, sadece bir baby shower partisi vermeyi veya sadece cinsiyet belirleme partisi düzenlemeyi seçiyor. Nadiren ebeveynler ikisini de yapar. Yeni bebeğiniz için bir cinsiyet belirleme partisi planlıyorsanız ya da sevdiğiniz biri ya da arkadaşınız için bir tane planlıyorsanız, sorunsuz gittiğinden emin olmak için aşağıdaki adımları kullanın.

Yeni doğan bebeğinizin cinsiyetini açıklamak için eğlenceli bir toplantı düzenleyin ! Mekanınızı, kız veya erkek çocuğunuza uyacak bir dizi güzel tasarımla dekore edin ve tabi kız mı erkek mi yazan büyük uçan balonu unutmayın.Cinsiyeti ortaya çıkaran bir partideki süslemeler, genellikle her cinsiyeti temsil eden renklere odaklanır: mavi ve pembe. Gördüğünüz her şey mavi ve pembe olacak! Düşünün: balonlar, flamalar, yiyecek, sofra takımı vb.

Başlamak için partinizin bir odak noktasına ihtiyacı var. Bu genellikle yemek masası olacaktır. Ancak sadece masanın kendisini düşünmeyin, masanın arkasındaki duvarı süsleyen bir fon oluşturun! Bunu yapmanın bir yolu, masanın yarısının arkasına pembe flamalar ve ardından diğer yarısının arkasına mavi flamalar sallamaktır. Ve en üste mavi ve pembe balonlar koyun, böylece flamaların sonunu göremezsiniz.Süsle, Süsle, Süsle!

Bazı ebeveynler pembe ve mavi gibi geleneksel renklere sadık kalır. Bu partilerde çok sayıda pembe veya mavi uçan balonlar, pembe ve mavi flamalar, pembe ve mavi çatal bıçak ve tabak takımı kullanabilirsiniz.

Giderek daha fazla aile cinsiyet ayrımı gözetmeyen fikirlere yöneliyor. Birincisi, resmi olarak açıklamadan önce bebeklerinin cinsiyetini vermek istemeyebilirler. İkincisi, sadece erkeklerin kamyonlarla oynayabileceği ve sadece kızların bebeklerle oynayabileceği fikirlerini pekiştirmek istemeyebilirler.

Dekor söz konusu olduğunda bu partiler için pastel, beyaz, altın ve gümüş ve rose gold popülerdir. Büyük, folyo balonlarla bütün bir duvarı veya masayı süsleyerek "Hoşgeldin Bebeğim!" veya aklınızdaki başka bir kelime grubunu yazdırabilirsiniz.


Biraz Eğlenceyle Aşılayın

Ultrason Tahmin Oyunu: Konuklarınıza cinsiyetlerini tahmin edebilmeleri için ultrason görüntüsüne bir göz atın. Doğru tahmin eden bir ödül alacak!

Zaman kapsülü: Duyuruların eğlencesinden sonra, birkaç kişi için biraz ciddileşin ve misafirlerinizden bebeğiniz için umutlarını, tahminlerini ve tavsiyelerini yazmalarını isteyin. Notları çocuğunuza 13, 16, hatta mezuniyet gibi dönüm noktası bir doğum gününde hediye etmek için bir kutuya koyun!

Mavi mi pembe mi, ne düşünüyorsun? veya "Tahmininizi giyin!" Partiden önce misafirlerden tahminlerine uygun mavi veya pembe giyinmelerini isteyin. Ardından cinsiyet ortaya çıktıktan sonra doğru tahmin edenlere bir ödül verin.

Balon Patlatarak Cinsiyeti Öğrenme

Konuklardan, bebeğin cinsiyeti hakkında tahminleri alınır. Ardından karşıya siyah lateks balonlar dizilir. Balonlardan birçoğu alakasız renkte, sadece 1 tanesi mavi yada pembe renkte konfeti içermelidir. Konuklar Dart iğnesi ile balonu sırayla patlatmaya çalışarak cinsiyet rengindeki konfetilere ulaşmaya çalışır.
Cinsiyet belirleme konfetileri ve renkli sis bombaları da partinize renk katacaktır. Kız ise pembe erkek ise mavi konfeti ve sis bombası satın alabilirsiniz.Diğer bir eğlenceli sunum ise sürpriz kutu içindeki cinsiyet rengi içeren balonları kutudan serbest bırakmaktır. Kutudan uçan pembe veya mavi balonları serbest bırakın,


Teşekkür Etmeyi Unutmayın

Konuklara ayrılmadan önce teşekkür edin ve her konuğa kişiselleştirilmiş bir teşekkür kartı gönderin. Misafirler bir hediye getirirse, özellikle bu hediye için onlara teşekkür etmeye çalışın.


Cinsiyet belirleme partileri çok eğlencelidir. Köklü Süs olarak cinsiyet belirleme partinizde farklı ürülerimizle yanınızdayız.

logo__1594434496_95.70.245.167.jpg

Kına, Sünnet, Doğum günü gibi özel günler için dekarasyon tasarımı ve ürün satışı yapmaktayız. Uçan balon siparişleriniz özenle hazırlanıp gün içerisinde araçlarımızla teslim edilmektedir.

Yazılardan Haberdar Olmak İstiyorum.

Kayıt için Teşekkürler.

  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Pinterest