YILBAŞINI BALONLARLA KUTLAMAK

Ailenizin ve arkadaşlarınızın 2021'de bir araya gelebilmesi için inanılmaz bir Yılbaşı kutlamasına ev sahipliği yapmayı düşünüyorsanız, neden Yeni Yıl balonlarıyla süsleyerek planlarınızı geliştirmiyorsunuz? Folyo balonlar ve lateks balon demetleri degisik boyut, renk, şekil ve tasarım yelpazesine sahiptir ve bu da onları, mekandan bağımsız olarak eğlenceli ve şenlikli bir ortam yaratmak için mükemmel bir tercih haline getirir.


Her zaman daha geleneksel Yılbaşı dekorasyonlarını da kullanabilseniz de, balonlar partiye büyülü bir hava katacaktır. Her yaştan yetişkinin dekorasyonlara hayran kaldığını ve sanki küçük çocuklarmış gibi geçerken balonlara dokunduğunu fark edeceksiniz. Sıradan bir kutlama yerine, bu yıl balonları kullanarak yenilikçi ve benzersiz bir şey yapın.


Balonlarla neler yapabileceğinize gelince ;örneğin, insanların parti mekanına girip çıkarken altından geçeceği bir balon kemeri oluşturabilirsiniz. Bunun için kırmızı, sarı, siyah ve beyaz gibi düz renklerdeki uçan balonları veya birkaç farklı renk karışımı balon muhteşem görünür. Rengi ile birlikte bu balonların ışıltısı misafirlerinizi tatil ruhuna sokmaya yardımcı olacaktır.


Bir akşam yemeğine ev sahipliği yaparken her masaya yerleştirmek üzere uçan balon buketleri satın alabilirsiniz. Örneğin, tasarımında düz siyah bir arka plan ve birkaç renkli balon şekli ile tamamlanan, önünde beyaz "Yeni Yılınız Kutlu Olsun" yazan, kare şeklinde dev bir uçan harf balondan oluşan balon yazısı yapabilirsiniz.

Buna ek olarak, iki veya üç siyah balon ve minik altın yıldız ekleyip buket haline getirebilir, süslemeyi tamamlamak için de, bu balon buketini siyah kıvırcık kurdele ile birbirine bağlayıp ve selofan sarılı bir ağırlık ve siyah veya altın kıvırcık kurdele ile belirli bir yükseklikte tutabilirsiniz.


Yılbaşı etkinliğinizde canlı bir müzik grubu kurmayı planlıyorsanız, "2021" yazan müzisyen aile fertlerinin arkasına altın veya gümüş renkli büyük uçan rakam folyo balonlar yerleştirmeyi düşünün.

Ayrıca dans pistini zenginleştirerek misafirleriniz için daha heyecanlı ve çekici hale getirebilirsiniz. Bu yapmak için, büyük altın yıldız şeklinde bir balon ve düz siyah ve altın renkli birkaç küçük yıldız şekilli balonla birleştirilmiş "Yeni Yılınız Kutlu Olsun" harflerinin bulunduğu balon demetini seçebilirsiniz.En İyisinden Satın Almak


Köklü Süs mağazamıza gelerek veya yılbaşı web sayfamızdan hem uçan balon ürünlerini hem de Yılbası süslerini (Çam ağaçları, noel kostümleri, kutu oyunları, noel ağaçı süsleri ) inceleyebilir , aynı gün adrese teslim siparisi verebilirsiniz.

logo__1594434496_95.70.245.167.jpg

Kına, Sünnet, Doğum günü gibi özel günler için dekarasyon tasarımı ve ürün satışı yapmaktayız. Uçan balon siparişleriniz özenle hazırlanıp gün içerisinde araçlarımızla teslim edilmektedir.

Yazılardan Haberdar Olmak İstiyorum.

Kayıt için Teşekkürler.

  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Pinterest