Balon Zinciri Yapmak İçin Tüyolar (Orta Seviye İçin)


Balon zincirleri ile ilgili inanılmaz şeylerden biri çok yönlülüğüdür. Zincirin boyutunu, balonların rengini, şeklini, boyutunu ve tasarımını ve çiçekler, kurdeleler, minyatür ışıklar vb.gibi herhangi bir ek süslemeyi seçebilirsiniz. Birbirinden farklı birçok etkinliklerde balon zinciri kullanabilirsiniz. Örneğin, yaklaşan bir düğün için bir tane oluşturabilir veya önümüzdeki yaz arka bahçede yapılacak havuz partisi için balon zinciri planı yapmaya başlayabilirsiniz.


Partiler için balon zincirleri, insanları hoş ve rahat hissettirme eğilimindedir. Hele ki mekan içinde yol alırlarsa sakinleştirici bir etki yaratır. Mükemmel bir örnek olarak, düğün gününde gelin adayı ya da balosuna katılan genç bir liseli kadın, güzelce dekore edilmiş bir balon kemerinin altında yürürken kendilerini özel hissedeceklerdir.
Balon zincirlerini yaklaşan bir olay için dekorasyon olarak kullanmak istiyorsanız, aşağıdaki ipuçları başarılı olmanıza yardımcı olacaktır:


Taban Yapısı - Ahşap veya plastik kafes, tel örgü, asma ipi veya farklı bir şey kullanıyor olsanız da, balonları ve diğer dekoratif öğeleri destekleyeceği için güvenli bir taban yapısına ihtiyacınız olacaktır.


Renkler - En iyi görünüm için etkinliğin ana renkleriyle eşleşen renkleri seçin. Diğer bir deyişle, bir düğün töreni için bir balon zinciri inşa ediyorsanız ve renginiz yeşilse, aynı ve benzer tonlarda bir balon karışımı ekleyin. İsterseniz siyah veya beyaz balonlar da ekleyebilirsiniz.


Paketli Balon Satın Al - Bir balon zinciri inşa etmek çok sayıda balon gerektirir. Yüksek kaliteli bir ürün ve uygun bir fiyata, saygın bir tedarikçiden çevrimiçi olarak satın almalısınız. Bu konuda Köklü Süs balonlarını inceleyebilirsiniz.


Ek Malzemeler - Çiçek eklerken, onları etkinlik gününe kadar serin bir yerde tutmanız gerekecek, böylece ipek kullanmadığınız sürece taze kalacaktır. Balon zinciri yapmak için ihtiyacınız olacak diğer öğeler arasında sıcak silikon tabancası, balon pompası, balon bandı, kroşe, makas, para bandı ve ip sayabiliriz.


İlginç Olsun - Balon kemerleri dekorasyon olarak kullanırken, benzersiz süslemeler, dokular ve şekiller eklediğinizden emin olun. Bu şekilde sıradan bir balon zinciri olağanüstü bir şeye dönüşür.


En iyi balon seçimi ve en düşük fiyatlar için lütfen web sitemizi ziyaret edin. Köklü Süs olarak müşterilerimize çeşitlilik, kalite ve uygun fiyatta hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.logo__1594434496_95.70.245.167.jpg

Kına, Sünnet, Doğum günü gibi özel günler için dekarasyon tasarımı ve ürün satışı yapmaktayız. Uçan balon siparişleriniz özenle hazırlanıp gün içerisinde araçlarımızla teslim edilmektedir.

Yazılardan Haberdar Olmak İstiyorum.

Kayıt için Teşekkürler.

  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • Pinterest